Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
O nas

ExecMind jest butikową firmą Executive Search o zasięgu międzynarodowym skupioną na rekrutacji kluczowej kadry naukowej oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla. Bardzo dbamy o najwyższą jakość naszych usług oraz pielęgnujemy długotrwałe relacje z naszymi Klientami.

 

Dzięki naszej dogodnej lokalizacji w Europie Centralnej, Polsce, prowadzimy poszukiwania kluczowych osób dla naszych Klientów w krajach bałtyckich włączając w to Skandynawię, Zachodniej i Centralno - Wschodniej Europie oraz Europie Południowej. Również nasze projekty prowadziliśmy dotychczas w Ameryce Północnej oraz Azji.

 

Zdecydowaliśmy się być firmą specjalizującą się w poszczególnych segmentach rynku, po to, aby poprzez ciągle pogłębianą wiedzę sektorową, jak najlepiej przyczyniać się do rozwoju zespołów i biznesów naszych Klientów. 

 

Branże, w których specjalizujemy się to:

 • Life Science: przemysł farmaceutyczny, biotechnologiczny, chemiczny, sprzęt i technologia medyczna, telemedycyna, opieka zdrowotna, badania kliniczne, produkcja żywności.
 • IT / Technology (hardware, software, big data, cloud computing, security, IT services, przemysł elektroniczny, optyczny, produkcja przemysłowa i automatyzacja).
Zasięg geograficzny

Prowadziliśmy projekty na stanowiska top managerskie / zarządcze w całej Europie, Ameryce Północnej i Azji.

 

Wspieramy naszych Klientów w ich ekspansji międzynarodowej na całym świecie. Nasze projekty rekrutacyjne obejmowały takie regiony i kraje jak:

 

 • Europa – Polska, Niemcy, Finlandia, Szwecja, Dania, Norwegia, Rosja, Ukraina, Czechy, Słowacja, Węgry, Bułgaria, Rumunia.
 • Ameryka Północna – Stany Zjednoczone i Kanada.
 • Azja – Tajlandia, Chiny, Malezja.

 

 

Zespół

Od wielu lat działamy w obszarze rekrutacji na najwyższe oraz kluczowe stanowiska w firmach. Rozumiemy działanie w obszarze HR jako nieodłączną część biznesu poprzez to, że sami budowaliśmy lub rozwijaliśmy działania operacyjne oraz strategiczne wewnątrz struktur korporacyjnych.

 

 

Karolina Jarosińska

Dyrektor Zarządzająca / Partner


 • W ExecMind odpowiada za rozwój firmy oraz działania operacyjne.
 • Absolwentka studiów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz podyplomowych „Biznes w Biotechnologii” prowadzonych przez Uniwersytet Jagielloński oraz Jagiellońskie Centrum Innowacji.
 • Ponad 12 lat doświadczenia w prowadzeniu i zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi na stanowiska menedżerskie, zarządcze oraz eksperckie. Zarządzała zespołem oraz projektami o zasięgu międzynarodowym, głównie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE): Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria oraz Rosja.

 

E-mail: karolina.jarosinska@execmind.com 

Profil LinkedInhttps://www.linkedin.com/in/karolinajarosinska

 


 

 

Misja

Zwiększamy wartość naszych Klientów i nas samych poprzez:

 

 • kreowanie i wdrażanie właściwych rozwiązań
 • elastyczność i szybkość działania
 • ciągły rozwój
 • czerpanie radości z tego co robimy
 • transparentną komunikację
Wizja

Bycie partnerem pierwszego wyboru w zakresie usług Executive Search dla firm z sektora Life Science i IT/ Technology.

Współpracujemy z
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2015 @ execmind.com
strony internetowe kraków