Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
Oferty pracy

Tutaj znajdą Państwo najnowsze oferty pracy, na które poszukujemy Kandydatów. Jednocześnie zaznaczamy, iż nie wszystkie oferty możemy publikować, dlatego zachęcamy Państwa do bepośredniego kontaktu z nami poprzez nasz adres mailowy. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. 

office@execmind.comKlauzula informacyjna w zakresie administrowania, powierzania i przetwania danych osobowych

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest ExecMind Karolina Jarosińska z siedzibą w Krakowie, ul. prof. Michała Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków, NIP: 8411466945, REGON: 147201167 (dalej jako „ExecMind”).
Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami prawa, w szczególności rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), w celu świadczenia usług na Państwa rzecz lub współpracy z Państwem przez okres świadczenia usług rekrutacyjnych na Państwa rzecz lub współpracy z Państwem.


Ponadto dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń celem ewentualnego wykazania prawidłowego ich przetwarzania.
Państwa dane mogą być powierzane podmiotom trzecim współpracującym z ExecMind w celu świadczenia usług rekrutacyjnych na Państwa rzecz.
Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia świadczenie usług na Państwa rzecz lub współpracę z Państwem.


Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, jak również ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz przeniesienia danych.


Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych osobowych.
Państwa zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych osobowych.


Dane kontaktowe do Administratora Państwa danych osobowych: iodo@execmind.com.

Newsletter
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać od nas informacje na temat ofert pracy i wydarzeń.
Adres e-mail:

Aktualne oferty
Współpracujemy z
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2015 @ execmind.com
strony internetowe kraków