Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
Aktualności
Investment & commercialization / Central European Life Science Investment Conference
Investment & commercialization / Central European Life Science Investment Conference

10.2017

 

W dniach 25-27 października 2017 r. będzie miała miejsce kolejna edycja konferencji organizowanej przez Life Science Biznes Consulting LSBC Sp. z o.o. pod hasłem: „Investment and commercialization: time for internationalization and collaboration”.

„Central European Life Science Investment Conference” ma na celu stworzenie forum dyskusyjnego dla przedsiębiorców, inwestorów, ludzi zajmujących się transferem technologii oraz kadry kierowniczej w dziedzinie nauk przyrodniczych z Europy Środkowej.

 

Konferencja ta stwarza możliwości dla uczestników na:

wymianę pomysłów i doświadczeń twarzą w twarz,
nawiązanie nowych relacji biznesowych,
znalezienie partnerów dla przyszłych inwestycji i nawiązanie współpracy.
Jest to inicjatywa stworzona przez LSBC i kontynuowana już po raz siódmy, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród ludzi z biznesu jak i ze strony naukowców którzy chętnie pragną wdrożyć się w środowisko biznesu.

 

„Central European Life Science Investment Conference” jest skierowana do osób na różnych szczeblach kariery zarówno tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nauką i biznesem oraz takich, którzy prowadzą już własne badania i pragną zaprezentować je innym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla początkujących badaczy którzy będą mieli okazje poznać nowe osoby z branży działające w Europie środkowej w celu nawiązania pierwszych kontaktów zarówno naukowych jak i biznesowych, dyskusji na interesujące ich tematy, a także do zdobycia doświadczenia i odnalezienia się w środowisku naukowym. Również bardziej doświadczeni badacze znajdą sposobność do opowiedzenia o swoich dokonaniach i przedyskutowania z innymi nurtujących ich kwestii.

 

Program konferencji obejmuje szereg paneli dyskusyjnych oraz wykłady zaproszonych gości – wybitnych naukowców i przedsiębiorców o znaczącym dorobku naukowym i biznesowym w dziedzinie „life science”.

 

Poprzednie edycje konferencji „Central European Life Science Investment Conference” cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zostały docenione przez uczestników jako wydarzenie, które powinno na stałe zagościć w kalendarzu konferencji o tematyce „lifescience” co potwierdza fakt gości którzy co roku powracają na to wydarzenie.

Eurobiotech w Krakowie 11 - 14.09.2017
Eurobiotech w Krakowie 11 - 14.09.2017

09.2017

 

Komitet Biotechnologii PAN i Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, Polska Federacja Biotechnologii i Targi w Krakowie zapraszają serdecznie na szóstą edycję Central European Congress of Life Science EUROBIOTECH, który odbędzie się w dniach 11 – 14 września 2017 w EXPO Kraków.

 

Tematyka Kongresu obejmuje szereg zagadnień związanych z zastosowaniem biotechnologii, bioinformatyki w przemyśle, czy też biogospodarce. Program obejmuje 24 sesje naukowe obejmujące wszystkie dziedziny biotechnologii, a także wystawa towarzysząca. Planowana jest także sesja studencka.

 

Was, jak i nas nie może tam zabraknąć!

Life Science Open Space – Kariera w Life Science – zgłoś swoją Firmę
Life Science Open Space – Kariera w Life Science – zgłoś swoją Firmę

07.2017

 

Jak co roku, Klaster Life Science Kraków wraz z Partnerami zaprasza do udziału w wielkim wydarzeniu biznesowym i networkingowym w Polsce!

 

Konferencja Life Science Open Space 2017 – zbliża się wielkimi krokami.

 

Serdecznie zapraszamy 19 października do ICE Centrum Kongresowego. Tak jak w zeszłym roku mamy wiele sesji tematycznych oraz 6 kategorii prezentacji. Sześć KATEGORII prezentacji pokrywa pełne spektrum opcji współpracy.

Tematy SESJI obejmują zagadnienia z dziedziny life science, w których współpraca może być korzystna i które odpowiadają na potrzeby uczestników. Wszystkie sesje prowadzone są przez wybitnych ekspertów wyróżniających się w danej dziedzinie. Mamy nadzieje, iż prowadzona przez nas sesja "Kariera w Life Science" spotka się ponownie z Państwa dużym zainteresowaniem. 

 

Wśród prezentujących i słuchaczy nie ma osób przypadkowych – 99% uczestników konferencji to potencjalni partnerzy do współpracy – innowatorzy, przedsiębiorcy, naukowcy, lekarze, eksperci i specjaliści. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Więcej szczegółów oraz rejestracja w linkach poniżej:

 

Serdecznie zapraszamy!

 

http://lifescience.pl/aktualnosci/life-science-open-space-2017/

http://lsos.info

 

A tak było w zeszłym roku.

 

https://www.youtube.com/watch?v=fDxFo8bN1dI

Dzień Otwarty Klastra Life Science 2017 w Krakowie
Dzień Otwarty Klastra Life Science 2017 w Krakowie

06.2017

 

Jako członek Klastra mieliśmy przyjemność uczestniczyć w w Dniu Otwartym Klastra LifeScience Kraków, który odbył się 31 maja w Parku Life Science przy ul Bobrzyńskiego 14.

 

Dzień Otwarty Klastra to inicjatywa mająca na celu pokazanie strategii, potencjału i działań Klastra w kontekście inteligentnej specjalizacji Małopolski – Nauki o Życiu. Najlepszym sposobem przedstawienia dziedziny Nauki o Życiu jest przedstawienie liderów i ich działań oraz pokazanie ciekawych projektów i wydarzeń.

BIoForum 2017 w Łodzi
BIoForum 2017 w Łodzi

05.2017

 

BioForum 2017 w Łodzi

 

ExecMind miał ogromną przyjemność być uczestnikiem jednego z największych wydarzeń biznesowych w Life Science w Polsce organizowanych co roku w Łodzi. W tym roku tematyka dotyczyła współpracy między Europą a USA.

 

Wyjazd odbył się w ramach projektu pt. „PROmocja potencjału gospodarczego BIORegionu MAŁOPOLSKA na arenie międzynarodowej (ProBio Małopolska)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, który jest realizowany na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr RPMP.03.03.01-12-0121/16-00. Wyjazd został zorganizowany za pośrednictwem naszego Partnera, Klastra LifeScience Kraków. 

z 7
Współpracujemy z
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2015 @ execmind.com
strony internetowe kraków