Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
Aktualności
ExecMind w mediach_Forbes_Biznes w Life Science_czerwiec 2018
ExecMind w mediach_Forbes_Biznes w Life Science_czerwiec 2018
Dzień Otwarty Klastra Life Science 2018 w Krakowie
Dzień Otwarty Klastra Life Science 2018 w Krakowie

05. 2018

 

Jako Partner Klastra Life Science, największego i najbardziej aktywnego Klastra w sektorze biotechnologii w Polsce, mieliśmy dużą przyjemność opowiedzieć o współpracy i korzyściach wynikających z członkowstwa. 

Wszystkim uczestnikom i sympatyk Klastra dziękujemy za przybycie. 

BioForum 2018 w Łodzi
BioForum 2018 w Łodzi

05.2018

 

ExecMind uczestniczy w konferencji biopartneringowej BioForum w Łodzi i dyskusjach na temat rozwoju polskich firm biotechnologicznych.

BioTrinity w Londynie
BioTrinity w Londynie

04.2018

 

ExecMind uczestniczył w jednej z największych w Europie konferencji biotechnologicznych BioTrinity 2018 w Londynie. Organizatorzy zadbali o atrakcyjny program konferencji, keynote speakerów i panelistów. W tym roku temat konferencji został zdominowany przez wykorzystanie sztucznej inteligencji w odkrywaniu nowych leków. 

Uczestnictwo ExecMind w tak ważnym wydarzeniu w Wielkiej Brytanii stanowi kolejny krok w rozszerzaniu networkingu i międzynarodowej współpracy. 

ExecMind nowym członkiem One Nucleus w Cambridge,UK
ExecMind nowym członkiem One Nucleus w Cambridge,UK

03.2018

 

W marcu 2018 r. ExecMind dołączył do największej w Europie społeczności firm działających w obszarze Life Science. One Nucleus założony w Cambridge w Wielkiej Brytanii jest organizacją zrzeszającą obecnie ponad 500 firm z branży biotechnologicznej, farmaceutycznej, urządzeń medycznych, diagnostyki oraz wielu innych organizacji skupionych wokół ochrony zdrowia. Jest to klaster, który skupia dwa największe ośrodki Life Science w Wielkiej Brytanii, Londyn i Cambridge, w których łącznie jest ulokowanych ok. 60% firm z tego sektora.


Dołączenie ExecMind do czołowej społeczności o zasięgu globalnym to kolejny duży krok w rozwoju firmy i zwiększenie widoczności na europejskim rynku.

 

Więcej o One Nucleus: http://www.onenucleus.com

 

 

z 7
Współpracujemy z
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2015 @ execmind.com
strony internetowe kraków